«NOVIK TITANS» отримали подарунок після перемоги на турнірі з петанку
Ветеранська команда з Нововолинська «NOVIK TITANS» здобула почесне третє місце на всеукраїнському турнірі з петанку, що відбувся у Мукачеві.
У вівторок, 31 березня, заступниця міського голови Ніна Шумська привітала спортсменів із цим вагомим досягненням та вручила їм два набори куль для гри в петанк.
Під час зустрічі разом із ветеранами, представниками відділу ветеранської політики, спорту та фахівцями із супроводу також обговорили облаштування спеціального майданчика для гри в петанк у місті.



