Відбулося засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла
У п’ятницю, 3 квітня, відбулося засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла. Його провела керуюча справами виконавчого комітету міської ради Валентина Степюк.
Під час засідання розглянули питання подальшого перебування на соціальному квартирному обліку чотирьох мешканців громади. Вони не надали необхідних документів для підтвердження права на отримання соціального житла та проведення моніторингу доходів відповідно до вимог законодавства.
Кожен випадок детально опрацювали.
За результатами розгляду ухвалили відповідні рішення. Остаточне рішення буде прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради.



