Відбулося засідання опікунської ради

У понеділок, 6 квітня, відбулося засідання опікунської ради. Його провела начальниця управління соціальної політики Валентина Журавська.

Розглянули два питання порядку денного:

заяву мешканки щодо призначення її опікуном;

питання про зняття з обліку недієздатної особи у зв’язку зі смертю та втрату чинності попереднього рішення про призначення опікуна.

З усіх питань ухвалено відповідні рішення.