Відбулося засідання опікунської ради
У понеділок, 6 квітня, відбулося засідання опікунської ради. Його провела начальниця управління соціальної політики Валентина Журавська.
Розглянули два питання порядку денного:
заяву мешканки щодо призначення її опікуном;
питання про зняття з обліку недієздатної особи у зв’язку зі смертю та втрату чинності попереднього рішення про призначення опікуна.
З усіх питань ухвалено відповідні рішення.


