Комісія із захисту прав дитини опрацювали близько 30 питань порядку денного
30 квітня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Провела засідання заступниця міського голови Ніна Шумська.
Комісія опрацювала 26 питань порядку денного. Зокрема, розглянули питання щодо доцільності позбавлення кількох осіб батьківських прав. Ухвалили рішення щодо заяви про можливість повернення малолітньої дитини матері.
Комісія також розглянула майнові питання: надання дозволів на зняття коштів із рахунків дітей, оформлення спадщини, укладення договорів дарування та інші правочини.
Крім того, ухвалено рішення щодо реєстрації місця проживання дітей, які перебувають під опікою, з урахуванням забезпечення належних умов для їхнього проживання та виховання.
Окремим блоком опрацювали питання надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Також комісія затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.



