На березі міського озера відбулася екоакція «Посади дерево»

18 травня на території міського озера відбулася екологічна акція «Посади дерево».

Захід об’єднав ветеранів, фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, представників відділу з питань ветеранської політики, відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції. Акцію підтримала заступниця міського голови Ніна Шумська.

У результаті спільної роботи висадили 29 саджанців дуба. Нові дерева стануть ще одним добрим внеском в озеленення громади і турботу про майбутні покоління.

Працівники ВУКГ забезпечили полив саджанців до та після висадки.

Ініціювали захід відділ з питань ветеранської політики спільно з відділом проєктної діяльності та стратегічного розвитку.