На березі міського озера відбулася екоакція «Посади дерево»
18 травня на території міського озера відбулася екологічна акція «Посади дерево».
Захід об’єднав ветеранів, фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, представників відділу з питань ветеранської політики, відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції. Акцію підтримала заступниця міського голови Ніна Шумська.
У результаті спільної роботи висадили 29 саджанців дуба. Нові дерева стануть ще одним добрим внеском в озеленення громади і турботу про майбутні покоління.
Працівники ВУКГ забезпечили полив саджанців до та після висадки.
Ініціювали захід відділ з питань ветеранської політики спільно з відділом проєктної діяльності та стратегічного розвитку.



