У Нововолинську привітали найкращих випускників громади

26 червня в центрі Нововолинська, на бульварі Шевченка, відбулося свято для випускників-відмінників громади. Цьогоріч свідоцтва з відзнакою та пам’ятні медалі отримали 65 ліцеїстів.

Урочистості просто неба – це передусім можливість подякувати молоді за роки старанного навчання, а їхнім батькам та вчителям – за щоденну підтримку і мотивацію.
З успішним закінченням ліцеїв юнаків та дівчат привітали міський голова Борис Карпус і начальник управління освіти Олег Янюк. А святкового настрою заходу додали виступи талановитих вихованців і вчителів міського Центру дитячої та юнацької творчості, закладів освіти громади.

Пишаємося нашою молоддю і бажаємо успіхів на новому життєвому етапі.