Випускники Нововолинського наукового ліцею отримали свідоцтва про освіту
27 червня у міському палаці культури відбулося урочисте вручення свідоцтв повну загальну середню освіту випускникам Нововолинського наукового ліцею. Цьогоріч документи про завершення ліцею отримали 95 юнаків та дівчат, 28 із них – з відзнакою.
Серед гостей урочистого заходу був перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук та міський голова Борис Карпус.
Очільник громади привітав юнаків і дівчат із важливим днем та початком дорослого життя. Окрему подяку Борис Карпус висловив команді ліцею, батькам випускників. Він підкреслив, що саме батьки й вчителі роблять неймовірну справу, щодня інвестуючи свій час та любов у розвиток дітей.
На завершення офіційної частини пролунали слова щирої гордості за талановиту молодь.



