У Нововолинську під час екоакції зібрали півтори тонни батарейок

У рамках Європейського тижня сталої енергії у Нововолинську відбувся екоконкурс «Утилізуй батарейки – очисти Україну». Участь у ньому взяли усі загальноосвітні заклади Нововолинської громади.

У ліцеях та гімназії для дітей провели цікаві уроки, презентації та збір відпрацьованих батарейок, які приносили учні та вчителі.

Загалом було зібрано півтори тонни батарейок. Найбільшу кількість здав Нововолинський ліцей №8 – 264 кілограми.

Сьогодні, 23 червня, міський голова Борис Карпус та радник-консультант з питань енергоефективності, екології та розвитку громад Асоціації “Енергоефективні міста України” Сергій Кошарук привітали переможця та подякували колективам та учням навчальних закладів за активну участь.

– Це важливий внесок в екологічність нашого довкілля та енергоефективність міста, – зазначив міський голова.

Борис Карпус вручив Подяки директорам та представникам загальноосвітніх закладів громади. За перемогу у конкурсі ліцей №8 отримав магнітну дошку.

Усі батарейки будуть відправлені на переробку до центру утилізації у Луцьку.

Організували екозахід: відділ у справах молоді та спорту та відділ проектної діяльності та інвестицій, за підтримки Асоціації енергоефективних міст України та Угоди Мерів.

Триває екоакція “Утилізуй батарейки – очисти Україну”

У загальноосвітніх закладах освіти Нововолинської громади продовжується екоакція зі збору використаних батарейок.

Сьогодні, 13 червня, головний спеціаліст відділу проектної діяльності та інвестицій управління економічної політики Сергій Кушнірук та головна спеціалістка відділу у справах молоді та спорту Олеся Сословська завітали у Грядівський ліцей, Грибовицьку гімназію імені Ігоря Кантора та ліцей №9, що в Благодатному.

Для дітей провели цікавий та пізнавальний захід. Розповіли про шкоду, яку несуть використані батарейки, показали мультфільм про важливість енергоощадливості та поінформували про успішні світові практики у цьому напрямку.

Також діти ознайомилися з кейсом енергоменеджера. Змогли самостійно перевірити роботу лазерного далекоміра, тепловізора, люксметра, реєстратора температури та вологості повітря.

Під час заходу відбулося зважування відпрацьованих батарейок, які принесли учні та вчителі навчальних закладів.

У трьох навчальних закладах було зібрано понад 120 кілограмів батарейок.

Участь в екологічному конкурсі візьмуть усі загальноосвітні заклади Нововолинської громади.

Ліцей, який назбирає найбільшу кількість використаних батарейок отримає подарунок – магнітно-маркерну дошку. Усі батарейки будуть відправлені на переробку до центру утилізації у Луцьку.

Захід проходить у рамках Європейського тижні сталої енергії.

Організатори: відділ у справах молоді та спорту та відділ проектної діяльності та інвестицій, за підтримки Асоціації енергоефективних міст України та Угоди Мерів.

“Утилізуй батарейки – очисти Україну”: у Нововолинську стартувала екологічна акція

Сьогодні у Нововолинських ліцеях №2 та №4 імені Т.Г. Шевченка розпочався екологічний конкурс зі збору використаних батарейок.

Головний спеціаліст відділу проектної діяльності та інвестицій управління економічної політики Сергій Кушнірук та головна спеціалістка відділу у справах молоді та спорту Олеся Сословська провели для дітей екоурок про шкідливість батарейок та презентували кейс енергоменеджера.

Опісля заходу відбулося зважування відпрацьованих батарейок, які принесли учні та вчителі навчальних закладів.

За перший день акції зібрали майже 250 кілограмів батарейок.

Екологічний конкурс триватиме протягом тижня. Участь у ньому візьмуть усі загальноосвітні заклади Нововолинської громади.

Ліцей, який назбирає найбільшу кількість використаних батарейок отримає подарунок – магнітно-маркерну дошку. Усі батарейки будуть відправлені на переробку до центру утилізації у Луцьку.

Організували екозахід відділ у справах молоді та спорту та відділ проектної діяльності та інвестицій, за підтримки Асоціації енергоефективних міст України та Угоди Мерів.