Для ОСББ питання енергозбереження серед пріоритетних

Відбулося засідання «круглого столу»з питань розвитку ОСББ в нашому місті. У заході, організованому управлінням економічної політики та інвестицій, взяли участь голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Мета круглого столу – ознайомлення громадськості  міста з реалізованими проектами у 2013 -2014 роках  та перспективами на майбутнє.

Начальник управління економічної політики та інвестицій Василь Мигас наголосив на актуальності проблеми енергозбереження  та розповів про можливості ОСББ у вирішенні цих питань. Також продемонстрував останній реалізований проект  в рамках «Конкурсу проектів для ОСББ – як шлях до енергоефективності». Переможець – ОСББ «ОСГ Володар НВ» реалізувало проект: «Капітальний ремонт зовнішніх огороджувальних конструкцій в об’єднанні співвласників гуртожитку «Володар НВ» за адресою: вул. Луцька 26, м. Нововолинськ, Волинської області.» в рамках якого було замінено 47 дерев’яних вікон на енергозберігаючі.  Загальний бюджет 97103,52грн., при спів фінансуванні:

25 тис. грн. – від фонду Конкурсу Волинських ініціатив;

24 тис. грн. – ОСББ «ОСГ Володар НВ»;

47 тис. грн. – з боку міської ради.

Також  було відзначено, що кількість проектів за принципом співфінансування з кожним роком зростатиме. Ця форма має низку своїх переваг, адже коли населення вкладає свою невелику частку  в реалізацію того чи іншого проекту, прослідковується неабияка  зацікавленість.

Наприкінці зустрічі кожен з учасників отримав форму висловлення зацікавленості для реалізації проектів ОСББ на 2015 рік.