Інформація про стан соціально-економічного розвитку міста Нововолинська за січень-серпень 2014 року

Протягом серпня 2014 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку міста на 2014-2015 роки.

За січень-червень 2014 року реалізовано промислової продукції на суму            1097,9млн.грн, що становить 16,7 % до всієї реалізованої продукції у Волинській області. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 20,6 тис.грн. По даному показнику місто посідає перше місце в області.

Шахтами ДП «Волиньвугілля» видобуто 178420 тонн вугілля, що на                      65497 тонн менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства  ДП «Волиньвугілля»  виконали на 65,8%.

За січень-серпень 2014 року перевезено 280,5 тис. пасажирів, що  становить 115,1 % до відповідного періоду минулого року. Вантажні перевезення  становили 58,9 тис. тонн, що  становить 463,1% до відповідного періоду минулого року.

Продовжується планомірна робота по фінансовій підтримці найбільш вразливих категорій населення шляхом надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Кількість сімей, які протягом липня 2014 року отримали субсидії становить 437, середній розмір призначеної субсидії  в розрахунку на одну сім’ю складає                109,6 грн. Загальна  сума призначених субсидій  становила 66,3 тис.грн.

Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Заборгованості по  оплаті  праці в економічно-активних підприємствах станом на 1 вересня 2014 року відсутня.

Нагальними питаннями, що потребують розв’язання є:

–         фінансування завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська»;

–         створення госпітального округу з центром у м. Нововолинську;

–         фінансування добудови ІІ-ї черги полігону твердих побутових відходів;

–         фінансування завершення реалізації проекту по реконструкції системи теплопостачання Південно-Східного району м. Нововолинська;

–         будівництво приміщення для розміщення міського центру зайнятості;

–         створення експериментальної установки з виготовлення та використання водовугільного палива

Пропозицією щодо вирішення цих питання є їх фінансування з державного та обласного бюджетів.

Ще одним питанням що потребує розв’язання є початок вкладення капітальних інвестиції Луцьким автозаводом в придбане ним підприємство «Оснастка» для створення нових робочих місць.