Інформація про стан соціально-економічного розвитку міста Нововолинська за січень-липень 2014 року

       За січень-червень 2014 року реалізовано промислової продукції на суму 907,8 млн.грн, що становить 16,4 % до всієї реалізованої продукції у Волинській області. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 15,6 тис.грн. По даному показнику місто посідає перше місце в області.
       Шахтами ДП «Волиньвугілля» видобуто 155417 тонн вугілля, що на 58550 тонн менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства ДП «Волиньвугілля» виконали на 66,1 %.
       За січень-липень 2014 року перевезено 238,0 тис. пасажирів, що становить 115,9 % до відповідного періоду минулого року. Вантажні перевезення становили 49,2 тис. тонн, що становить 485,0% до відповідного періоду минулого року.
       Продовжується планомірна робота по фінансовій підтримці найбільш вразливих категорій населення шляхом надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Кількість сімей, які протягом червня 2014 року отримали субсидії становить 409, середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одну сім’ю складає 79,3 грн. Загальна сума призначених субсидій становила 55970 грн.
       Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Заборгованості по оплаті праці в економічно-активних підприємствах станом на 1 серпня 2014 року відсутня.
       Нагальними питаннями, що потребують розв’язання є:
-фінансування завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська»;
-створення госпітального округу з центром у м. Нововолинську;
-фінансування добудови ІІ-ї черги полігону твердих побутових відходів;
-фінансування завершення реалізації проекту по реконструкції системи теплопостачання Південно-Східного району м. Нововолинська;
-будівництво приміщення для розміщення міського центру зайнятості;
-створення експериментальної установки з виготовлення та використання водовугільного палива.
       Пропозицією щодо вирішення цих питання є їх фінансування з державного та обласного бюджетів.
       Ще одним питанням що потребує розв’язання є початок вкладення капітальних інвестиції Луцьким автозаводом в придбане ним підприємство «Оснастка» для створення нових робочих місць.