СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА У СІЧНІ–ЧЕРВНІ 2019 РОКУ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

У січні–червні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 6,2 тис. домогосподарств на суму 2,0 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 323,6 грн (у січні–червні 2018р. – 308,0 грн).

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у червні отримали 4,4 тис. домогосподарств.

Крім того, у січні–червні 14 домогосподарствам були призначені субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на суму 41,9 тис.грн.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Підприємства міста реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму 2,4 млрд.грн, що становило 15,5% загальнообласних обсягів.

У розрахунку на одну особу реалізовано промислової продукції на 42,1 тис.грн.

будівництво

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами міста становив 15,6 млн.грн. На спорудженні інженерних споруд виконано 67,3% усіх робіт, решта – на будівництві будівель.

ТРАНСПОРТ

Автотранспортом спеціалізованих підприємств міста,які займаються комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), за попередніми даними, здійснено 86,2 млн.ткм і перевезено 221,2 тис.т вантажів, що відповідно на 43,6% та 40,2% більше, ніж у січні–червні 2018р.

 

Повідомлення Головного управління статистики

у Волинській області