РЕАГУВАННЯ НА КРИТИКУ

16 січня 2020 року на Нововолинських інтернет-ресурсах «Радар» та «Буг» була розміщена публікація щодо вивільненого помешкання у гуртожитку по вул. Сірка, 5 м. Нововолинська, де повідомлялося, що це житлове приміщення не використовується за призначенням.

Варто зазначити, що згідно пункту 7 рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 15 листопада 2018 року згадане житлове приміщення було виділене учаснику бойових дій, який є особою з інвалідністю ІІІ групи. Однак, з невідомих причин дана особа не використовує цю кімнату в гуртожитку, хоча й відмови від неї заявлено не було.

За таких обставин це житло буде в подальшому перерозподілене іншій особі з урахуванням потреби в поліпшенні житлових умов.

Крім цього, один із коментарів до статті з цього приводу містить неправдиву інформацію щодо теперішнього стану соціальної квартири на вулиці Гагаріна, яка в результаті пожежі деякий час знаходилась у непридатному для проживання стані.

На спростування цієї інформації Виконавчий комітет Нововолинської міської ради повідомляє, що на даний час у згаданому соціальному житлі здійснено капітальний ремонт і згідно пункту 6 рішення виконкому від  17 жовтня 2019 року № 323 воно виділено особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

21.01.2020 р.

Начальник відділу правової роботи

та житлових питань                                                       Т.М. Антонюк