Про субсидії

З жовтня 2019 року, на виконання вимог «Положення про порядок призначення житлових субсидій», субсидії призначаються у грошовій готівковій та безготівковій формі.

Станом на 20.02.2020 року користуються житловою субсидією 6051 домогосподарство міста Нововолинська та смт. Благодатне.

У готівковій грошовій формі призначено субсидій 5016 сім’ям. Призначені суми субсидії у готівковій формі виплачуються шляхом їх зарахування на особові рахунки одержувача, які відкриті в банківській установі міста. Через відділення АТ «Укрпошта» субсидії виплачуються за бажанням громадян, які отримують пенсію у такий спосіб.

Після отримання коштів, одержувачі субсидії самостійно проводять оплату за фактично використані послуги, з урахуванням суми субсидії, у зручний для кожного спосіб.

У безготівковій грошовій формі призначено житлових субсидій для 1035 сімей. Призначені суми субсидіїу безготівковій грошовій формі виплачуються шляхом зарахування АТ «Ощадбанк» з облікового запису одержувача субсидії банку на особові рахунки комунальних організацій до 18 числа кожного місяця. Зарахування проводяться у такій послідовності : постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу та електроенергії для опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електроенергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирними будинками та інше.

Про суму доплати за використані послуги за попередній місяць банк направляє СМС – повідомлення.

Нагадуємо, що інформація про суми призначеної субсидії у готівковій та безготівковій формі не міститься у повідомленнях Єдиного розрахункового центру про суми оплати за використання житлово-комунальних послуг.