Посадовці вивчали зміни в декларації-2020

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік.

DSC 3489

 

У Нововолинській міській раді відбулося виїзне навчання за короткостроковою програмою «Фінансовий контроль як інструмент антикорупційної політики. Електронне декларування»,   організоване Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. У заході взяли участь  депутати міської ради, представники структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних підприємств міста.

Начальник відділу представництва інтересів у судах та договірної роботи юридичного управління апарату облдержадміністрації Інна Міщук наголосила на основних змінах щодо заповнення електронної декларації та питаннях відповідальності за корупційні правопорушення. Вона звернула увагу на типові помилки, які допускають посадовці при заповненні електронних декларацій.

Інна Міщук зауважила, що декларант протягом семи днів після подання декларації має право подати виправлену декларацію не більше трьох разів.

DSC 3496 copy

Нагадаємо,кампанія з декларування триватиме до 1 квітня 2020 року.

DSC 3487

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.