Щодо реабілітації учасників АТО

На виконання ”Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 (зі змінами), комісією при управлінні соціального захисту населення та на підставі Наказу №10/агп від 10.03.2020 року визначено санаторії, що надаватимуть відповідну реабілітацію, а саме:

 

–  санаторій „Лісова пісня” Волинської області,

–  ДП ”Клінічний санаторій „Авангард” Вінницької області,

– ДП ”Південь-Курорт-Сервіс санаторій „Орізонт” Одеської області,

– ДП „Санаторій ”Моршинкурорт” ПрАТ ”Укрпрофоздоровниця” Львівської області.

Послуги даної реабілітації передбачають:

–         індивідуальне консультування;

–         діагностику;

–         підбір методик цієї реабілітації;

–         допомогу(терапію);

–         психологічну просвіту;

–         групову терапію;

–          корекцію та проектування майбутнього;

–         профілактику та запобігання кризовим явищам відповідного стану людини.

Для того, щоб скористатись реабілітаційними послугами необхіно подати до управління соціального захисту населення(замовника послуг) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) заяву, до якої додаються:

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

Місце проходження реабілітації (санаторій) заявник обирає самостійно з числа вищезазначених та повідомляє про своє рішення управління соцзахисту населення. Після чого укладається тристоронній договір (управління, санаторій, заявник) для проходження   реабілітації.

На 2020 рік виділено 126819 тис.грн. ,що передбачає проходження даної реабілітації орієнтовно 11 чоловік з числа учасників АТО/ООС.

Виплта грошової компенсації вартості проїзду до санаторіїв та назад відшкодовується учасникам антитерористичної операції відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528.

За більш детальною інформацією звертатися в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: м.Нововолинськ, б-р Шевченка, 7, каб. 319, тел. (03344)31496.