З чим люди звертаються до міського голови

Були 2 колективні звернення. Група мешканців з вулиці Світла дякували міському голові за проведені роботи із заміною водогонів, а також просили покласти асфальтне покриття на цій вулиці.

DSC 34616е

Сьогодні, 2 березня, міський голова Віктор Сапожніков провів особистий прийом громадян. За вирішення своїх проблем до керівника міста прийшло12 нововолинців. Звернення були різнопланового характеру. Зокрема, це питання благоустрою, квартирні та земельні. Одна із мешканок просила поновити її на черзі квартирного обліку, ще двох громадян турбувало питання реєстрації місця проживання. Прохання однієї з нововолинянок стосувалося вирішення окремих нюансів, які виникли із наданням дозволу на встановлення індивідуального опалення.

 

DSC 3441

 

Підприємці м’ясного павільйону, що на центральному ринку, порушили питання ремонту у цьому приміщенні, встановлення холодильних камер та їх оренди, вартості орендної плати та і ряд інших. Віктор Сапожніков пообіцяв організувати нараду, на яку запросять дирекцію ринку та підприємців.

За результатами прийому громадян на переважну більшість питань надано відповідні роз’яснення щодо шляхів їх вирішення, інші скеровано відповідним службам для оперативного реагування та вжиття заходів.

Нагадаємо, міський голова проводить особистий прийом громадян кожного першого і третього понеділка місяця.

Відділ з питань інформаційної політики,
комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.