Медичні установи міста отримали чергову партію засобів індивідуального захисту

Питання забезпечення  медичних установ нашого міста засобами індивідуального захисту – на постійному контролі  міської влади.

На прохання міського голови Віктора Сапожнікова 50 гідрокостюмів багаторазового використання  чеського виробництва та понад 3300 одноразових масок придбали  Нововолинський м’ясокомбінат та ТзОВ «Птахокомплекс «Губин», які сьогодні керівник міста  та його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський передали медзакладам та виробничому управлінню комунального господарства.  Зокрема, центральна міська лікарня отримала 15 костюмів та 1000 масок, центр первинної медико-санітарної  допомоги – 10 костюмів та 500 масок, відділення швидкої допомоги  – 10 костюмів і 500 масок. Також 15 костюмів і 1350 масок завезли у ВУКГ. Ці засоби захисту передбачені для працівників виробничого управління  комунального господарства і для поліції.

Є домовленість із цими підприємствами  ще про таку ж партію захисних костюмів.

– Коли я побачив усе, що передав міський голова для нашої лікарні, – у мене значно підвищився настрій. Такої якості костюмів  наш медзаклад ще не мав. Сьогодні навіть за наявності коштів закупити  якісні засоби індивідуального захисту дуже важко,  бо їх практично в Україні немає. Відтепер частина нашого персоналу, яка контактуватиме з хворими,  уже захищена, – наголосив директор міської лікарні Віктор Мороз.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.