ПРОТОКОЛ № 4 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45400, тел. (03344) 41202, тел./факс (03344) 31633

Е-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua Код ЄДРПОУ 04051342

 

ПРОТОКОЛ  № 4

засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

 

16 березня 2020  року                                                                          м. Нововолинськ

ГОЛОВУВАВ: Сторонський А.М.- Перший заступник міського голови, секретар міської ради.

 

ПРИСУТНІ: члени комісії ТЕБ та НС.

 

Слухали:

 1. Про затвердження додаткових заходів щодо запобігання виникнення і поширення захворювань новою коронавірусною інфекцією мешканців міста Нововолинська.

По першому питанні:

 

Доповідач: Морозу В.В. – директору КНП «Нововолинської ЦМЛ» , Попіці О.О. головному лікарю Нововолинского центру ПМСД, Мариніна А.Н. – завідувачу Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «ВОЛЦ МОЗ України», Лешку Я.Ю. – начальнику Нововолинського міського управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомили, що станом на ранок 16 березня в Україні зареєстровано 5 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки та в Житомирській – один (летальний). У світі зареєстровано 156 400 випадків захворювання COVID-19, на території Європейського регіону зареєстровано 44 529 випадків захворювання, найбільше в Італії 21 157. В усіх сусідніх з Україною державах зареєстровано випадки захворювань на нову коронавірусну інфекцію. Існує реальна загроза завезення на територію міста випадків захворювання COVID-19 та епідемічного поширення серед мешканців. З огляду на вищесказане просимо затвердити додаткові заходи щодо запобігання виникнення і поширення захворювань новою коронавірусною інфекцією мешканців міста Нововолинська (додаток 1).

Заслухавши інформацію комісія

 

ВИРІШИЛА:

 1. Перевести Нововолинську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим підвищеної готовності.
 2. Затвердити додаткові заходи щодо запобігання виникнення і поширення захворювань новою коронавірусною інфекцією мешканців міста Нововолинська (додаток 1).
 3. Рекомендувати виконавчому комітету Нововолинської міської ради створити оперативний штаб з реагування на ситуацію з виникнення та поширення випадку коронавірусної хвороби 2019 (СOVID-19) в м. Нововолинську.
 4. Начальнику відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування (Коцурі Ю.В.) посилити контроль за проведенням дезінфекції в громадському транспорті та на Автобусному вокзалі.
 5. Генеральному директору ЖКО (Чайці О.М.) спільно з директорами УЖК 1, УЖК 2, головам ОСББ та ЖБК.

5.1. Закупити оприскувачі та достатню кількість дезінфікуючих засобів для проведення дезінфекції підїздів житлових будинків.

5.2. Проводити дезінфекцію не рідше одного разу на добу.

5.3. Підготувати колективне звернення щодо кількості дезінфікуючих засобів, що потрібні для проведення таких робіт.

5.4. Обов’язок щодо збору інформації та формування звернення від комунальних організацій покласти на генерального директора ЖКО Чайку О.І.

 1. КНП «Нововолинська ЦМЛ» (Мороз В.В.), КНП «Нововолинський Центр ПМСД»:
 2. Призупинити проведення планових чергових профілактичних медичних оглядів

6.2. Забезпечити готовність відділень та амбулаторій до роботи на випадок виникнення та розповсюдження захворювань на COVID-19, достатній запас засобів індивідуального захисту, лікарських препаратів та дезінфекційних засобів.

6.3. Забезпечити присутність медичного працівника для кваліфікованих консультацій під час роботи гарячої лінії  міста +380932579215.

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від відомчої підпорядкованості та форми власності:

7.1. Створити запас засобів дезінфекційних засобів.

7.2. Посилити протиепідемічний режим об’єктів, визначити осіб, відповідальних за дотримання протиепідемічного режиму.

7.3. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень.

 1. Директору Центрального ринку в м. Нововолинськ забезпечити спільно з Держпродспоживслужбою (Лешко Я.Ю.) дезінфекцію продуктового та речового ринку.
 2. Начальнику відділу торгівлі,  побуту та захисту прав споживачів (Сибірі І.М.):

9.1. Провести рейдові перевірки по закладах торгівлі міста на предмет дотримання протиепідемічного режиму.

 1. Завідувачу Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Мариніній Н.А., начальнику Нововолинського міського управління Головоного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Лешку Я.Ю.

10.1 Посилити заходи щодо моніторингу ситуації щодо захворюваності  на COVID-19 населення міста з урахуванням ризику занесення інфекції із сусідніх  територій та держав.

10.2 У разі виявлення коронавірусної інфекції оперативно інформувати виконавчий комітет міської ради.

 1. Контроль за виконанням покласти на першого заступника міського голови, секретаря ради Сторонського А.М.

 

Перший заступник міського голови,

секретар міської ради                                                                                    А.М. Сторонський

 

Секретар комісії                                                                                             Д.С. Трофимчук

Завантажити файл