ПРОТОКОЛ № 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45400, тел. (03344) 41202, тел./факс (03344) 31633

Е-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua Код ЄДРПОУ 04051342

 

 

ПРОТОКОЛ  № 3

засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

 

11 березня 2020  року                                                                          м. Нововолинськ

 

ГОЛОВУВАВ: Рожелюк В.Д. – перший заступник голови міської комісії з питань ТЕБ та НС, радник міського голови.

ПРИСУТНІ: члени комісії ТЕБ та НС.

 

Слухали:

 1. Про заходи щодо недопущення поширення коронавірусу в місті Нововолинськ

 

По першому питанні:

 

Доповідач: Сторонський А.М. – перший заступник міського голови, секретар ради повідомив, що Кабінетом міністрів України 11.03.2019 року вирішено ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Також заплановано введення карантину в навчальних закладах країни строком на три тижні.

 

Заслухавши інформацію комісія

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Призупинити освітній процес в закладах освіти міста Нововолинська та селища Благодатне, а також у спеціальній школі №9, Нововолинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради, Нововолинський навчально – науковий інститут економіки та менеджменту Тернопільського Національного економічного університету, ДВНЗ «Нововолинський електро-механічний коледж» та Нововолинський центр професійно -технічної освіти з 12.03.2020 по 03.04.2020 року  на 24 календарні дні.
 2. Заборонити на території міста Нововолинськ проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів.
 3. Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності забезпечити виконання комплексу заходів, передбачених «Комлексного плану з готовності в між епідемічний період і реагування підчас епідемічного сезону захворюваності на грип ГРВІ 19-20 роки у Волинській області» в частині Періоду підйому захворюваності на грип та ГРВІ.
 4. Директору КНП «Нововолинська ЦМЛ» (Морозу В.В.) запровадити карантинні заходи в КНП «Нововолинська ЦМЛ» та забезпечити готовність медпрацівників для виявлення хворих на ранній стадії захворювання, у разі необхідності передбачити перепрофілювання госпітальної бази під інфекційний госпіталь.
 5. Головному лікарю КНП «Нововолинського ЦПМСД» Попіці О.О. запровадити протиепідемічні заходи в структурних підрозділах.
 6. Директору КНП «Нововолинська ЦМЛ» (Морозу В.В), Головному лікарю КНП «Нововолинського ЦПМСД» Попіці О.О., начальнику Нововолинського міського управління Головоного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Лешку Я.Ю. посилити інформаційно-просвітницьку роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню зараженню інфекцією.
 7. Завідувачу Нововолинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Мариніній Н.А., начальнику Нововолинського міського управління Головоного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Лешку Я.Ю.

7.1 Організувати постійний моніторинг ситуації щодо захворюваності  на COVID-19 населення міста з урахуванням ризику занесення інфекції із сусідніх  територій та держав.

7.2 У разі виявлення коронавірусної інфекції оперативно інформувати виконавчий комітет міської ради.

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форми власності::

8.1 Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відео конференцій усі наради чи заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів (зокрема громадських слухань і обговорень), в тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

8.2 Укасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

8.3 Перевести усі масові соціально значемі заходи в режим здійснення інтернет-стримінгу.

8.4 Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

8.5 Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

8.6 Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числі персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

8.7 передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

 1. Начальнику відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування (Коцурі Ю.В.) та начальнику відділу торгівлі,  побуту та захисту прав споживачів (Сибірі І.М.):

10.1 Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах міського сполучення, заходів дезінфекції у місцях масового скупчення людей (Автомобільний вокзал, ринки заклади громадського харчування, супермаркети тощо)

 1. Начальнику відділу з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно апаратного забезпечення (Груй С.І.) забезпечити інформування населення щодо мотивів прийнятого рішення, а також щодо термінів введення обмежувальних заходів.
 2. Контроль за виконанням покласти на першого заступника міського голови, секретаря ради Сторонського А.М.

 

 

Радник міського голови                                                                                 В.Д. Рожелюк

 

 

Секретар комісії                                                                                             Д.С. Трофимчук

 

Завантажити файл