У Нововолинську посилюють карантинні заходи

На виконання протоколу №11 Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  16 квітня 2020 року сьогодні відбулося  позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, на якому обговорили питання про запровадження додаткових обмежувальних карантинних заходів на території Нововолинська.  Рішенням Регіональної комісії рекомендовано установити особливий режим в’їзду на територію Нововолинська та виїзду з нього громадян і транспортних засобів. Виходячи з цього,  міська комісія ТЕБ та НС  своїм рішенням зобов’язала відповідні служби терміново розпочати підготовку щодо утворення карантинних контрольно-пропускних пунктів на в’їзді та виїзді з території міста.

У разі погіршення  ситуації з поширенням хвороби коронавірусу не виключена можливість введення в Нововолинську комендантської години.

У зв’язку з цим вкотре наголошують мешканцям міста бути свідомими і відповідальними, без особливої потреби не виходити на вулицю, максимально залишатися вдома у Великодні дні і не йти до храмів.

Пам’ятаймо: самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Бережімо своє здоров’я! Дбаймо про інших!