У Нововолинську працюють блокпости

З метою недопущення поширення коронавірусу сьогодні на в’їзді до Нововолинська зі сторони Володимира-Волинського та  на виїзді з міста в сторону Львова та Іванич встановили карантинні  контрольно-пропускні пункти. Рішення про функціонування блокпостів прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  за рекомендацією Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС про встановлення особливого режиму в’їзду на територію Нововолинська та виїзду з нього громадян і транспортних засобів.

Пункти працюватимуть  цілодобово. До роботи залучені поліцейські, медики, працівники ДСНС та представники Держпродспоживслужби. Водіям та пасажирам безконтактним методом вимірють температуру. Крім температурного скринінгу, фіксують усіх, хто в’їжджає до міста та виїжджає з нього, з’ясовують мету поїздки. Також роздають інформаційно-роз”яснювальні буклети з  профілактики інфікування коронавірусом.

Працівники служб, які чергують на  КПП, забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та харчуванням. Поблизу КПП облаштували біотуалети.

В.о. старшого інспектора сектору превенції Нововолинського відділу поліції Олександр Дорош каже, каже, що наразі усі водії ставляться до тимчасових незручностей з розумінням.

“Всім громадянам рекомендуємо залишатися вдома, дотримуватися правил карантину й обмежити без нагальної потреби свої поїздки. При наближені поліцейського чи медпрацівника водіїв просимо одягати маску.    Майже всі ставляться з розумінням. Ми до кожного водія звертаємось коректно й вічливо. І не відчувається ніякої злоби й агресії”, – зазначив Олександр Дорош.

Нагадаємо, станом 16.00 год.  23 квітня у Нововолинську зареєстровано   38 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно методом ПЛР . Один з них летальний. Двоє людей одужали.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.