Маємо ще одне вогнище зараження коронавірусом

Про це повідомив  на прес-конференції міський голова Віктор Сапожніков 27 квітня.

Жертвою стала мешканка  Нововолинська, яка лікувалася у гематологічному відділенні обласної клінічної лікарні  і там  інфікувалася коронавірусом.

На пасхальні дні  жінка приїхала додому. Після цього знову повернулася у медичний заклад. Через кілька днів  ПЛР тестування підтвердило у неї коронавірусну хворобу.  Тож є пересторога, що ланцюжок зараження може піти далі, адже вдома вона спілкувалася з родиною.

На даний період жінка продовжує лікуватися у Боголюбах.

Нагадаємо, що станом на 9.00 годину 27 квітня у Нововолинську зареєстровано 41 випадок захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно методом ПЛР.

«Сьогодні 36 людей у нашому місті ще хворіють на коронавірус. Троє  вилікувалися від цієї недуги. На жаль, двоє пацієнтів померли. Сподіваюся, що цього тижня отримаємо від’ємні результати 6-8 людей як таких, котрі одужали»,  – наголосив Віктор Сапожніков.

Міський голова підкреслив, що нині маємо бути вдячні медичним працівникам, які віддають усі сили  для подолання небезпечної недуги. Адже   із усіх хворих на коронавірус  у Волинській області   – майже третина – це медики.  За минулу добу в Нововолинську  діагностували  коронавірус  у ще одного  медпрацівника.

Віктор Сапожніков закликає усіх до відповідальності та наголошує  на дотриманні умов карантину задля збереження свого життя та інших людей.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.