Зловмисник має бути притягнутий до відповідальності

Віктор Сапожніков прокоментував дії 27-річного зловмисника, який учора,  близько обіду розбив вхідні двері та вікна на першому поверсі приміщення  Нововолинської міської ради.

«Хулігана затримали на місці. Людина буда у стані алкогольного сп’яніння. Біля нього стояли пляшки з під випитого і не відкритого пива. Пояснити свої дії зловмисник не зміг.   Чому він так вчинив? Як на мене, він жодного разу не був наказаний за свої вчинки. А безкарність породжує самодозволеність та розпущеність. Відомо, що перед цим на нього були складені  адмінпротоколи за порушення правил дорожнього руху.  Він і досі не притягнутий до відповідальності.

Крім того, як зауважив міський голова, такий вчинок хулігана є також порушенням умов карантину. У  міській раді знаходиться штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, комісія з ТЕБ та НС. Адмінбудівля є  особливо важливим об’єктом. І запевнив, що без реакції цей випадок не залишиться, а зловмисник має бути притягнутий до  відповідальності. Усе вирішуватиме суд.

Віктор Сапожніков звернувся до нововолинців, аби й вони давали суспільну оцінку подібним випадкам. Адже прикро, що  дехто у соцмережах виправдовує такого «героя».

-А де ж мораль, законність  та справедливість?- запитує міський голова.- Зло повинно бути покаране, а збитки мають бути повернуті за рахунок винного.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.