До уваги сімей, які користуються державними допомогами та житловими субсидіями

В Україні створені Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій та Єдиний державний реєстр одержувачів всіх видів державних допомог на базі Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Після призначення державної підтримки вся інформація про заявників і членів їх сімей зберігається на їх захищеному сервері. Фахівці управління верифікації Міністерства перевіряють правдивість персональних даних всіх членів сім’ї. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, персональні дані яких не відповідають вимогам,  виплату субсидії або допомоги буде заблоковано на рівні Мінсоцполітики України.

На виконання вимог Міністерства соціальної політики всім одержувачам субсидій та допомог необхідно у декларацію про доходи обов’язково вносити такі персональні дані дітей:

віком від народження до 14 років – свідоцтво про народження та реєстраційний номер платника податків(ідентифікаційний номер), або відмову від прийняття такого номеру;

віком від 14 років – паспорт та реєстраційний номер платника податків (ідентифікаційний номер), або відмову від прийняття такого номеру.

Нагадуємо, що одержувачам субсидії та державних допомог, у складі сім’ї яких є особи, які змінили персональні дані (одержали новий паспорт, ідентифікаційний номер або відмовились від його прийняття), зобов’язані надати таку інформацію з підтверджувальними документами протягом 30 днів у кабінет № 110 або № 102 нашого управління. Телефони для довідок:  098 371 8852, 3 25 49, 3 01 07.

Просимо з розумінням  та відповідальністю поставитись до оперативного подання інформації, яка необхідна для вчасної виплати житлової субсидії та всіх видів допомог.

УСЗН інформацію надавати після завершення карантину.  

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради