До уваги сімей, які користуються державними допомогами та житловими субсидіями

 В Україні створені Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій та Єдиний державний реєстр одержувачів всіх видів державних допомог на базі Державного підприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

Після призначення державної підтримки вся інформація про заявників і членів їх сімей зберігається на їх захищеному сервері. Фахівці управління верифікації Міністерства перевіряють правдивість персональних даних всіх членів сім’ї. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, персональні дані яких не відповідають вимогам,  виплату субсидії або допомоги буде заблоковано на рівні Мінсоцполітики України.

На виконання вимог Міністерства соціальної політики всім одержувачам субсидій та допомог необхідно у декларацію про доходи обов’язково вносити такі персональні дані дітей:

віком від народження до 14 років – свідоцтво про народження та реєстраційний номер платника податків(ідентифікаційний номер), або відмову від прийняття такого номеру;

віком від 14 років – паспорт та реєстраційний номер платника податків(ідентифікаційний номер), або відмову від прийняття такого номеру.

Нагадуємо, що одержувачам субсидії та державних допомог, у складі сім’ї яких є особи, які змінили персональні дані (одержали новий паспорт, ідентифікаційний номер або відмовились від його прийняття), зобов’язані надати таку інформацію з підтверджувальними документами протягом 30 днів у кабінет № 110 або № 102 нашого управління. Телефони для довідок:  098 371 8852, 3 25 49,      3 01 07.

Просимо з розумінням  та відповідальністю поставитись до оперативного подання інформації, яка необхідна для вчасної виплати житлової субсидії та всіх видів допомог.

УСЗН інформацію надавати після завершення карантину.