Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 14 травня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтвердили  два нові  випадки коронавірусної хвороби. Учора,13 травня, в автомобілі швидкої допомоги під час транспортування до інфекційного відділення Нововолинської ЦМЛ померла 78-річна мешканка Нововолинська, яка була уражена коронавірусною інфекцією.

Станом на 10.00 год. 14 травня у Нововолинську зареєстровано 62 випадки захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. Тридцять дві людини одужали. Чотири випадки летальні.

Серед усіх хворих на коронавірус  нашого міста  10 лікуються в інфекційному відділенні Нововолинської ЦМЛ,  двоє людей перебувають у реанімації, двоє нововолинців –  в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

Крім того, у Нововолинську лікуються стаціонарно 6 іногородніх громадян, які мають коронавірусну хворобу, та амбулаторно одна людина з Іваничівського району.

Всього у Нововолинську  взято 574 забори  матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в т.числі за останню добу –17. За увесь період  зроблено 152 швидкі тести.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.