У Нововолинській лікарні – нове обладнання

У реанімаційне відділення Нововолинської центральної міської лікарні придбали  аналізатор газів  крові, до якого додано тести. Обладнання закуплене  за  кошти  Агропромислової групи «Пан Курчак». Воно вартує 600 тисяч гривень. Це  дуже  важливий апарат для діагностики критичних станів, який допомагатиме оцінювати стан пацієнта та обсяг медичної допомоги  в палатах інтенсивної терапії.

 

«Я задоволений, що у Нововолинській лікарні є такий серйозний потужний апарат. Безперечно, за кошти міського бюджету таке обладнання придбати було б складно. Воно допомагатиме лікувати пацієнтів, особливо тих, котрі  мають коронавірусну хворобу», – наголосив  міський голова Віктор Сапожніков.

 

Крім того, благодійники ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» і ТОВ «ВМП» сьогодні передали ще 25 костюмів багаторазового використання для працівників Нововолинської ЦМЛ.

Віктор Сапожніков розповів, що Нововолинська лікарня систематично поповнюється новим обладнанням, яке куповується і за кошти  міського бюджету, і за спонсорські. Більш як на 3 мільйони гривень надали допомогу благодійники.  Додатково придбано   два  апарати штучної вентиляції легень. У міській лікарні  їх  вже є 12, очікують на 13-ий.

Міський голова  щиро подякував спонсорам і висловив сподівання, що така співпраця продовжуватиметься й надалі.

-Це сучасний крок вперед для медицини. Поступово всі разом  здолаємо і цю небезпечну хворобу, – сказав Віктор Сапожніков.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.