У Нововолинському ЦНАПі  відновили попередньо заборонені на період карантину послуги

Карантинні обмеження в Україні тривають, хоча  з 11 травня діють певні пом’якшення.  У Нововолинському ЦНАПі  відновили попередньо заборонені на період карантину послуги. Зокрема, знову доступною є подача документів на оформлення паспорта громадянина України.

 «У ЦНАПі можна оформити  паспорт  громадянина України у формі картки (ID-картки) при досягненні 14-річного віку. Нагадую, кому виповнилося 25 чи 45 років, також мають вклеїти нове фото, а коли  цього не зробити вчасно, тоді   виготовляється новий паспорт у формі ID-картки. Наголошую, подавати документи на вклеювання фото у паспорті треба вчасно. Тоді й надалі можна буде користуватися паспортом-книжечкою», – розповіла начальник відділу Алла Ковальчук.

Послуга та оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон  надається у виключних випадках, зокрема, у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном.
Видача виготовлених документів, що підтверджують громадянство,  здійснюватиметься у звичайному режимі, але з врахуванням встановленого графіку роботи на період карантину.
Шановні громадяни!Наголошуємо, що пом’якшення карантину не є його скасування, тому закликаємо Вас утриматися від відвідування відділу ЦНАП без нагальної потреби!
Просимо з розумінням поставитися до таких обмежувальних заходів – це задля вашої особистої безпеки і безпеки ваших рідних та наших працівників!