Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 23 травня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР не підтверджено жодного випадку  коронавірусної хвороби.

Станом на 10.00 год. 23 травня у Нововолинську зареєстровано 68 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно.Сорок дві людини одужали. П’ять випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 15 громадян, хворих на коронавірус, з них  6 – жителі  міста, 9 – іногородні :  м. Володимир-Волинський –  3, Локачинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 2, Горохівський р-н – 1.  Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 13 пацієнтів :  жителів  міста та 8 іногородніх, в реанімаційному – один житель міста та один пацієнт з Іваничівського району.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу, лікуються  в обласній лікарні, а ще 13 отримують лікування амбулаторно.

За добу     поступила 1 жителька міста з підозрою на коронавірус. Всього з підозрою  в інфекційному відленні лікується  7  хворих, з них  5– жителі міста, 2– іногородні ( Волинський  р-н –1, Іваничівський р-н-1), у реанімаційному відділенні 1 хворий з Володимир-Волинського району.

За увесь період  взято 673 забори матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу –4. Усього зроблено 174 швидкі тести.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.