Готуються до реконструкції ліфтів у житлових будинках Нововолинська

У Нововолинську є тринадцять  житлово-будівельних кооперативи, зокрема, «Молодіжний», «Сонячний» та «Юність», які  знаходяться на 15 та 5 Мікрорайонах. Їм належать дев’ятиповерхові будинки із  встановленими ліфтами. Їх терман експлуатації добігає до завершення. Надалі ліфти в обов’язковому порядку підлягають ремонту або заміні. Підготовка та реалізація робіт потребує  великих коштів, адже потрібно розробляти проєкти, замовляти експертизу, завчасно подавати заявки, закуповувати все необхідне обладнання.

 

У Нововолинській міській раді  діє програма підтримки ОСББ, якою передбачено відшкодування 80 відсотків витрат на ремонт ліфтів. І тільки 20 процентів оплачують мешканці будинків.  Скористатися такою програмою можуть тільки  там, де офіційно створені і зареєстровані ОСББ, –  повідомив радник міського голови Володимир Рожелюк.

З цією метою Володимир Дмитрович зібрав сьогодні, 28 травня 2020 року, представників  вищеназваних житлово-будівельних кооперативів та запропонував проведення з жителями їхніх  будинків зборів, на яких вирішити питання  створення  об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що дасть змогу залучити кошти міської програми для їх підтримки, зокрема, у питанні  ремонту ліфтів.

Пропозиція радника міського голови знайшла підтримку. До речі, в одному із кооперативів – «Молодіжному» уже розпочалася робота щодо створення ОСББ, а решта найближчим часом  проведуть збори мешканців будинків, котрі приймуть рішення про доцільність створення ОСББ.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.