Послуга 2 в 1 доступна у Нововолинському ЦНАПі

Від  28 травня 2020 року відділ ЦНАП запроваджує послугу 2 в 1. Вона надає можливість оформлення особі віком від 14 до 18 років паспорта громадянина України у вигляді картки та одночасної реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків з подальшим внесенням РНОКПП у паспорт «ID+РНОКПП».

Послуга 2в1 передбачає, що особа віком від 14 до 18 років, яка має зареєстроване місце проживання та яка не зареєстрована у Державному реєстрі  фізичних осіб-платників податків (тобто не має присвоєно номера платника податків), під час оформлення паспорта вперше може за її бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі з подальшим відображенням інформації про РНОКПП у паспорті.

Оформлення паспорта з одночасним отриманням РНОКПП можливо здійснити тільки особі, яка має зареєстроване місце проживання.

Для отримання послуги потрібно наступні документи:

  • Свідоцтво про народження особи
  • Оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків. У разі відсутності одного з таких документів подається свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, а випадку смерті одного з батьків – свідоцтво про смерть.
  • Довідка про реєстрацію місця проживання (додаток 13 до правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 №207)
  • Уразі зміни прізвища та/або імені подаються підтверджуючі документи
  • Якщо один з батьків на момент народження особи був іноземцем або особою без громадянства, надається довідка з ДМС про підтвердження громадянства України особи, яка подає документи для оформлення паспорта громадянина України.