Сучасні джерела пошуку роботи розглянули на інформаційному вебінарі у Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості

27 травня 2020 року фахівцем з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний вебінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи» за допомогою платформи Zoom.

Основною метою заходу було ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю щоденного опрацювання. В ході онлайн спілкування обговорювали такі питання: де слід шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію пошуку роботи.

Крім того, учасники вебінару отримали інформацію про послуги служби зайнятості, особливості обслуговування клієнтів в період карантинних обмежень, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості на сайтах (https://www.dcz.gov.ua/, (https://jobs.ua/, http://rabota.com.ua, https://www.work.ua, https://ua.trud.com та ін.).

Фахівець з профорієнтації Наталія Кардаш розповіла як створити «Електронний кабінет безробітного», на якому є можливість переглянути актуальні вакансії, ознайомитися про тимчасову зайнятість і варіанти професійного навчання, створити резюме.

На зевершення вебінару шукачам роботи рекомендували бути активними, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, що значно прискорить їх легальне працевлаштування.