У Нововолинську готові до переходу на адаптивну модель карантину

Про це сьогодні, 29 травня 2020 року повідомив міський голова Віктор Сапожніков. Він зауважив, що показники захворюваності у Нововолинську невисокі, багато пацієнтів із діагнозом коронавірусної хвороби вже одужали. Тому у міській раді опрацювали варіанти відновлення роботи громадського транспорту та дитячих садочків. Якщо буде відповідне рішення регіональної комісії ТЕБ і НС, то вже від 1 червня 2020 року відбудеться послаблення карантину у Волинській області та у Нововолинську зокрема.

Віктор Борисович також повідомив, що протягом тижня для потреб медичних закладів міста закуплено засоби індивідуального захисту та медичні вироби на суму 19580 гривень, за кошти благодійників закупили маски-респіратори FFP3 на суму 43560 гривень. Крім того, сто одноразових захисних щитків благодійники передали безкоштовно.

Влада докладає максимум зусиль, щоб якнайшвидше подолати COVID-19, залучаємо бюджетні та позабюджетні кошти. І хоча ситуація контрольована, прошу вас, шановні нововолинці, не втрачайте пильність, бережіть один одного, рідних та близьких. Якщо не буде відповідальності населення, то є велика ймовірність, що хвороба знову посилиться, – сказав очільник міста.

Віктор Сапожніков нагадав про державну програму «Податкова» відпустка для підприємців-спрощенців. Зокрема, у Нововолинську зареєстровано 1356 фізичних осіб підприємців І та ІІ групи, лише 306 із них скористалися таким правом. У міський центр зайнятості для одержання допомоги по частковому безробіттю у зв’язку із впровадженням карантинних  заходів звернулися двоє підприємців.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.