Для жителів Благодатного відкриють Центр надання адміністративних послуг

У Благодатному, в приміщенні селищної ради, невдовзі запрацює Центр надання адміністративних послуг. Наразі там ще тривають ремонтні роботи. Сьогодні міський голова Віктор Сапожніков із керівником будівельної фірми Юхимом Цааном та начальником Нововолинського ЦНАПу Аллою Ковальчук оглянули приміщення майбутньої установи.

Ремонтні роботи на цьому об’єкті виконуються за кошти міського та селищного бюджетів. Загалом вже витратили понад триста тисяч гривень. У зв’язку із карантином змушені були відтермінувати відкриття, але сподіваюся, що найближчим часом буде можливість привезти сюди обладнання і меблі, які, відповідно до програми «U-LEAD з Європою», надають іноземні та українські фірми, – зазначив Віктор Борисович.

Озглянувши дах та фоє установи, міський голова звернув увагу селищного голови Олександра Топорівського на необхідність проведення там ремонту. Зокрема, там потрібно полагодити покрівлю даху та поциклювати й полакувати паркет.

Після завершення усіх цих робіт у селищі буде відкрито хороший ЦНАП для обслуговування його жителів, – підсумував міський голова.

Керівник будівельної фірми Юхим Цаан запевнив, що, враховуючи зауваження міського голови, до кінця наступного тижня ремонтні роботи на об’єкті будуть завершені.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.