РОБОТУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ВІДНОВЛЕНО

Рух громадського транспорту у Нововолинську з 1 червня відновлено, а також розпочато пільгове перевезення пасажирів  до дачних масивів. Виїхали  на лінії  автобуси  приміського та міжміського сполучень. Хоча варто зазначити, що через підвищений  рівень захворюваності  на корона вірус, приміром на автостанцію Ковеля громадський транспорт не заїжджає. Поки що не функціонують міжобласні перевезення, зокрема до Львова та Рівного, бо ці міста не підпали  під послаблення карантинних обмежень. Про це поінформував  начальник відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування  міськвиконкому  Юрій Коцура.

Слід наголосити, що перевезення  здійснюються  виключно у межах кількості місць для сидіння та з обов’язковим використанням  засобів індивідуального захисту. За твердженнями водіїв, у перший день роботи громадського транспорту особливого ажіотажу серед пасажирів не було і вони ретельно дотримувалися  основних умов перевезення. Хоча не приховують мешканці міста того, що з величезним нетерпінням чекали цього дня. Особливо після першої черги пом’якшення карантину, коли розпочали роботу окремі заклади і підприємства та слід було добиратися щодня на робочі місця.

І наостанок ще одна приємність: ціни на проїзд не змінено і вони залишились такими ж, як були до початку оголошення карантину.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.