Нововолинських журналістів привітали з професійним святом

Сьогодні, 5 червня 2020 року, напередодні Дня журналіста, міський голова Віктор Сапожніков зустрівся із представниками цієї професії у Нововолинську та привітав їх зі святом.

Від імені міської ради та від себе особисто дякую вам за непросту творчу працю,за толерантність та співпрацю. Саме від журналістів часто залежить настрій людей. Є вислів, що всі митці пера – це інженери людських душ. Тут зібралися справді професіонали своєї справи, ті, хто направляє людей у вірне русло. Щоденною працею ви робите чималий внесок у розвиток Нововолинська. Усі ми маємо одну спільну мету, щоб був мир та спокій, аби наші діти та внуки жили та розбудовували наше красиве затишне місто.

Міський голова Віктор Борисович висловив сподівання, що співпраця влади та журналістів триватиме й надалі. Він побажав присутнім міцного здоров’я, миру щастя, добра, єдності, усіх гараздів і Божої благодаті.

Голова первинної міської організації Національної спілки журналістів України, редактор газети «Наше місто-Нововолинськ» Ігор Лісовий, завідувач кореспондентського пункту регіональної дирекції UA: ВОЛИНЬ Філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України ” Віталій Свириденко, Заслужений журналіст України Валентина Петрощук також подякували Віктору Борисовичу за розуміння та підтримку.

Журналістика сьогодні має гібридний характер і людям часто непросто розібратися в інформаційному просторі. Ми прагнемо об’єктивності та правдивості, тому розповідаємо, показуємо, друкуємо, пишемо про те, що відбувається насправді, – сказав Віталій Васильович.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.