Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 6 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено один випадок коронавірусної хвороби. Одна людина одужала.

Станом на 10.00 год. 6 червня у Нововолинську зареєстровано 79 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 53 людини одужали. 6 випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 16 громадян, хворих на коронавірус, з них 5 – жителі міста, 11 – іногородні: м. Володимир-Волинський – 2, Вол.-Волинський р-н – 5, Локачинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 3. Зокрема, в  інфекційному відділенні перебуває 15 пацієнтів: 5 жителів міста та 10 іногородніх, в реанімаційному – 1 іногородній.

Один житель нашого міста, який має коронавірусну хворобу, лікується в обласній лікарні, а ще 14 отримують лікування амбулаторно.

З підозрою в інфекційному відділенні лікується 4 хворих, з них 2 – жителі міста, 2 іногородні (Вол.-Волинський  р-н).

За увесь період взято 801 забір матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР та зроблено 189 швидких тестів.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.