Допомога прийомним сім’ям

У   Нововолинську створена мережа сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: функціонує 3  прийомні сім’ї, де виховується 6 дітей, та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 10 дітей.

Під час карантинних заходів у прийомні сім’ї влаштовані діти. Провідний фахівець із соціальної роботи  Анжела Карпінська  надає відповідні соціальні послуги у рамках здійснення соціального  супроводження. Держава гарантує соціальну підтримку таким сім’ям, щоб сприяти позитивній  адаптації дітей у родині, при потребі скерувати до відповідних спеціалістів із різних галузей для отримання вичерпної інформації.

Держава взяла на себе забезпечення фінансової підтримки прийомних дітей та вихованців, навчання та підвищення кваліфікації прийомних батьків, соціальне супроводження на весь час функціонування. За прийомними дітьми зберігаються всі пільги, які передбачені законодавством для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальну інформацію можна отримати у Нововолинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: бульвар Шевченка, буд.7, каб. 330, 331.