Житловий будинок на 5-ому мікрорайоні міста мають добудувати

Вже чимало років  на 5 – ому мікрорайоні міста стоїть недобудованим будинок №18. Вдалося знайти  інвестора, котрий має наміри довести справу до кінця і здати об’єкт в експлуатацію.

Договір з інвестором планується затвердити на  сесії Нововолинської міської ради. Аби погодити умови  цього документу  і напрацювати пропозиції,   міський голова Віктор Сапожніков провів сьогодні нараду зі своїми заступниками, керівниками окремих  відділів та управлінь міськвиконкому.

-Інвестор працюватиме за відповідними програмами, в основному  вони стосуватимуться житла для учасників бойових дій на сході держави. Частина зданого в експлуатацію житла буде передана у комунальну власність міста. Здаватимуть об’єкт поетапно, під’їздами, – наголосив міський голова Віктор Сапожніков.

Керівники відділів та управлінь зберуться на засідання наступного тижня, аби до початку пленарного сесійного засідання представити напрацьований проєкт договору.