Відповідальне батьківство – запорука щасливого майбутнього дитини

Відомо, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї.

Та не завжди батьки належним чином виконують свої батьківські обов’язки. Чотири питання із дев’яти, які розглянули на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, стосувалися доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав матері чи батька стосовно своїх малолітніх дітей. Засідання провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Заслухавши керівників соціальних служб та ретельно проаналізувавши представлені документи, члени комісії вирішили все ж таки за доцільне п”ятьох батьків позбавити батьківських прав за неналежне виховання дітей. А одну матір, яка прийшла на комісію із восьмимісячною дитиною, намагалися переконати, як важливо дарувати тепло та любов своїй кровиночці.Жінка ж обіцяла дослухатися до порад фахівців. Комісія задовольнила прохання бабусі встановити опіку над двома малолітніми внуками.

Також члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Іванна Думич підкреслила: як важливо, крім статусу батьківства та прав щодо дітей, належно виконувати батьківські обов’язки, бути відповідальними за виховання та розвиток дитини. І у цьому часто доводиться переконувати тих, хто цього не розуміє. Адже, відчуваючи любов і турботу найрідніших людей, дитина почувається щасливою.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.