Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 18 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР підтверджено два нові випадки коронавірусної хвороби.

Станом на 10.00 год. 18 червня у Нововолинську зареєстровано 94 випадки захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 72 людини одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 11 громадян, хворих на коронавірус: 2 жителі міста і  9 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 3,  Вол.-Волинський р-н – 3, Іваничівський р-н – 3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває  2 жителі міста та 7  іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 12 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступили   іногородніх хворих. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 9 хворих: 6- жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 5 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 211 швидких тестів  і взято 885 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР, в тому числі за останню добу – 9. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

 Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.