Виконком ухвалив рішення із 23 питань

Більше двох десятків питань розглянули на засіданні  виконкому сьогодні, 18 червня 2020 року. Найперше заслухали інформацію  начальниці фінансового управління Галини Бурочук про зміни до міського бюджету на поточний рік.   За словами доповідача, міському бюджету по загальному фонду передбачено цільову субвенцію на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 924,4 тис. гривень.   Скеровано субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 1270,2 тис. гривень, з них на закупівлю  засобів навчання та обладнання для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками  скерують 246,4 тис. гривень, на придбання сучасних меблів для початкових класів нової української школи  – 655,8 тис. гривень, комп’ютерного обладнання для початкових класів – 193,2 тис. гривень та обладнання, інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень – 174,8 тис. гривень.

Також  виділено субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 59,1 тис. гривень для придбання  спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку.

Галина Бурочук розповіла, що на підставі звернень головних розпорядників здійснюється  перерозподіл наявних фінансових ресурсів міського бюджету.

Зокрема,  в освітній галузі   у зв’язку з епідеміологічною ситуацією проводиться перерозподіл бюджетних призначень   за рахунок економії  коштів по  продуктах харчування у сумі 1мільйон 415  тисяч гривень та оплаті послуг теплопостачання – 1 мільйон 212  тисяч гривень..Забезпечується співфінансування до отриманої субвенції в розмірі 30 відсотків в сумі 544,4 тис. гривень на закупівлю засобів навчання та обладнання для учнів початкових класів «Нова українська школа».

Начальниця фінансового управління наголосила, що передбачена субвенція селищному бюджету в сумі 58 тисяч гривень на здійснення співфінансування капітального ремонту вул. Макаренка.  Також відповідно до звернення відділення поліції змінено цільове призначення раніше виділеної субвенції  державному бюджету в сумі 500  тисяч гривень з  «співфінансування капітального ремонту ізолятора тимчасового тримання» на «проведення капітального ремонту кімнати для затриманих і доставлених та чергової частини Нововолинського відділення поліції».

  • Загалом  видаткова частина  міського бюджету збільшується на 2 253,7 тис. гривень, в тому числі загального фонду зменшується –  на 61,7 тис. гривень, а бюджет  розвитку спеціального фонду збільшується – на 2315,4 тис. гривень, – резюмувала Галина Бурочук.

Члени виконкому затвердили протокол міської постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, затвердили склад  та зміни в Положення постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП, внесли зміни до складу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, погодили план роботи виконкому на ІІІ квартал 2020 року. Рішенням виконкому   дев’яти  громадянам надано одноразову грошову допомогу на загальну суму  5 тисяч 200 гривень.

Половина питань, які увійшли до порядку денного, стосувалася правочинів із житлом та соціального захисту прав дітей.

 

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.