Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 22 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено чотири нові випадки коронавірусної хвороби. Троє пацієнтів одужали.

Станом на 10.00 год. 22 червня у Нововолинську зареєстровано 101 випадок захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 76 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 13 громадян, хворих на коронавірус: 6 жителів міста і  7 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 2,  Вол.-Волинський р-н – 2, Іваничівський р-н – 3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 6 жителів міста та 5 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 11 отримують лікування амбулаторно.

Минулої доби  в інфекційне відділення з  підозрою на коронавірус  поступив   житель міста. Всього у Нововолинській ЦМЛ з підозрою лікується 14 хворих: 11- жителі міста, 3 – іногородні  (Локачинський р-н, Львівська обл, Іваничівський р-н). 10 нововолинців та 2 іногородні перебувають у інфекційному відділенні. 2 хворих – у реанімації, з них – 1 житель міста та 1 іногородній (Локачинський р-н).

За увесь період пандемії зроблено 232 швидких тестів і взято 928 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 164 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.