У Нововолинську вшанували пам’ять жертв війни

22 червня 1941 року розпочалися трагічні події в історії України. Саме на світанку цього дня, 79 років тому, нацистська Німеччина атакувала Радянський союз.

Німецько-радянська війна 1941-1945 років, як основна складова Другої світової війни, забрала десятки мільйонів людських життів. ЇЇ бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття. Жертвами протистояння стали не лише військові, а й жінки, діти, хворі та люди літнього віку. Наш народ заплатив високу ціну – у Другій світовій війні загинув кожен п’ятий українець.

Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, учасник бойових дій Другої світової війни Василь Бусловський, голова міської організації ветеранів війни і праці Варвара Сирмолотова поклали квіти до меморіальної стели «Слава Україні! Героям – слава!», пам’ятних знаків воїнам другого укріпрайону та «Воїну-захиснику – слава!».

 

Зі сльозами на очах поділилась гіркими спогадами про події Другої світової війни Варвара Андріївна.

Дай Боже, розуму тим, хто зараз керує війною в Україні. Гинуть наші діти, брати, кращі із кращих патріотів держави. Ті, хто винен у війнах повинні пам’ятати про суд Божий. А героям хай буде вічна пам’ять, – сказала жінка.

Нині Україна дорогою ціною людських життів відстоює власну свободу та безпеку. Тому кожен українець зобов’язаний зберегти пам’ять про тих, хто ціною життя відстояв перемогу в цій кровопролитній війні. Схилімо голови у пошані до істинних патріотів, що боронили свою землю від загарбників.

Вічна та світла пам’ять загиблим героям!

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.