До участі у молодіжному квесті «Моє рідне місто – найкраще!» долучилися три команди

Відділ у справах молоді та спорту і міська молодіжна рада зініціювали квест «Моє рідне місто – найкраще», який приурочили Дню молоді, та запросили до участі в ньому активну учнівську і студентську молодь Нововолинська.

З учасників було сформовано три команди веселих ентузіастів, які робили світлини біля пам’ятних знаків міста, на улюбленій вулиці, у кав’ярні та інших локаціях, де, на їхню думку, приємно проводити час із друзями.

До складу першої команда ввійшли учні Нововолинського ліцею № 1 Максим Степанчук, Катерина Лахманова, Єлизавета Сиволобова, Михайло Малко та Софія Пазуха.

 

Друга команда у складі Дарини Сямчук, Олени Цюпки, Валерії Терещук, Катерини Мельник та Валерії Мельничук – учні ЗОШ №3.

А третя команда – збірна. Серед її учасників – Анастасія Савицька та Софія Голота – учениці ЗОШ №3, Наталія Чубок – учениця обласного НАУ, Анна Обітоцька – учениця Нововолинського ліцею №1 та Наталія Мокрецька – учениця ЗОШ №7.

Їхні роботи пропонуємо для перегляду А напередодні Дня молоді компетентне журі визначить найбільш цікаві світлини та вручить нагороди учасникам команд.