Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 24 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено п’ять нових випадків коронавірусної хвороби.

Станом на 10.00 год. 24 червня у Нововолинську зареєстровано 106 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 76 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікуються 20 громадян, хворих на коронавірус: 7 жителів міста і 13 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 4,  Вол.-Волинський р-н – 2, Іваничівський р-н – 4, Горохівський р-н -3). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 7 жителів міста та 10 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 3 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 15 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 235 швидких тестів і взято 954 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 234 аналізи та методом ІФА G – 73 аналізи.