Коронавірус. Нововолинськ: оперативна інформація. 25 червня

За останню добу в Нововолинську методом ПЛР  підтверджено шість нових випадків коронавірусної хвороби. Одна людина одужала.

Станом на 10.00 год. 25 червня у Нововолинську зареєстровано 112 випадків захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. 77 людей одужали. випадків летальні.

На даний час у Нововолинській ЦМЛ стаціонарно лікується 21 громадянин, хворий на коронавірус: 8 жителів міста і 13 іногородніх  (м. Володимир-Волинський- 4,  Вол.-Волинський р-н – 1, Іваничівський р-н – 4, Горохівський р-н -4). Зокрема, в інфекційному відділенні перебуває 8 жителів міста та 11 іногородніх пацієнтів та у реанімаційному – 2 іногородніх хворих.

Двоє нововолинців, які мають коронавірусну хворобу,  лікуються в обласній лікарні, а ще 19 отримують лікування амбулаторно.

За увесь період пандемії зроблено 239 швидких тестів і взято 972 заборів матеріалу на виявлення вірусу COVID-19 методом ПЛР. Також у Нововолинській центральній міській лікарні методом ІФА М зроблено усього 234 аналізи та методом ІФА G – 80 аналізи.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.