Завершили ремонтні роботи у фоє міського Палацу культури

Нижній та верхній зали, а також бічні коридори першого поверху повністю оновили. Стіни та підлогу обклали плиткою, осучаснили колони, замінили вхідні двері та вікна. Гіпсову ліпнину, яка прикрашала приміщення до ремонту вирішили залишити. Встановивши спеціальну підсвітку, її вдало вписали у загальну композицію інтер’єру. Фоє оздобили великими дзеркалами, які візуально розширили простір, надали йому вишуканості та глибини.

 

Враженнями від ремонту поділився перший заступник міського голови, секретар міської ради Андрій Сторонський. Він розповів, що йому до вподоби результат реконструкції. Андрій Миронович подякував майстрам, які, незважаючи на карантин, якісно та вчасно завершили роботу.

 На ремонт нижньої зали витратили 1 мільйон 480 тисяч гривень, а оновлення верхньої зали та коридорів обійшовся майже 1 мільйон гривень, – повідомила начальниця відділу культури Нововолинської міської ради Інна Левкова.

Вона підкреслила, що реконструкцію провели за кошти міського бюджету. Інна Миколаївна зауважила, що задум оновити інтер’єр Палацу культури належить міському голові Віктору Сапожнікову.

Начальниця відділу культури розповіла, що ремонтні роботи ще не завершені. У планах – вкладання мармурових сходів, оновлення перил, реконструкція фоє та заміна вікон на другому поверсі. Крім того, ремонту потребує фасад і дах будівлі.

У вже оновлених приміщеннях мають намір поставити м’які меблі та вазони, аби відвідувачі мали можливість комфортно проводити тут час.

Директорка Палацу культури Марія Олійчук поділилась, що по завершенні карантину, в установі планують створити простір для дозвілля молоді із різноманітними цікавинками та доступом до мережі WI-FI. Зараз є можливість, за умови дотримання правил карантину, проводити тут церемонію шлюбу та влаштовувати фотосесії.