Активній молоді – нагороди від Нововолинської міської ради

Молодість – особлива, неповторна та відповідальна пора, коли людина робить перші кроки у самостійне доросле життя, ухвалює перші власні рішення, а вірно обраний шлях стає запорукою життєвого успіху. В останню неділю червня українці традиційно відзначають День молоді. Це свято актуальне для всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Наше місто пишається достойною юнню. Сучасні і освічені, вони – творять сьогодення та майбутнє міста і держави. Їх енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, на виробництві, у спорті та мистецтві.

За вагомі навчальні та творчі здобутки, активну громадську діяльність, високі досягнення у науковій діяльності, зайняте І місце у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка та з нагоди Дня молоді Почесною грамотою виконавчого комітету Нововолинської міської ради відзначено Ткачук Софію Олександрівну –  студентку ІІІ курсу державного вищого навчального закладу «Нововолинський електромеханічний коледж»;

Подяк міського голови удостоєні:

Кравчук Карина Русланівна, студентка ІІІ курсу ДНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» – за вагомі досягнення у навчальній діяльності, зайняте ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика; Гебура Евеліна Юріївна, студентка ІІ курсу ДНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» – за вагомі досягнення у навчальній діяльності, зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики; Іщук Ірина Юріївна, студентка І курсу ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» – за високі досягнення у навчальній та громадській діяльності, підготовку та проведення виборів голови та членів студентської ради коледжу (голову студентської виборчої комісії), активну участь у художній самодіяльності коледжу.

Серед нагороджених також Кот Вадим Ігорович, студент І курсу ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», фіналіст Міжнародної студентської  IT-Олімпіади «IT-Unsverse»; Крутій Олександр Ігорович, студент ІІ курсу ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж», фіналіст Міжнародної студентської IT-Олімпіади «IT-Unsverse»; Горевич Олександра Олександрівна, студентка Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету, групи Фнв-11, член студентської ради, член Науково-економічного студентського товариства, активна учасниця тренінгів, круглих столів та інших громадських заходів; Міщук Софія Ігорівна, студентка Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського   національного економічного університету, групи Фнв-21, член Науково-економічного студентського товариства, учасниця модерацій, автор наукових публікацій, тренінгів, круглих столів, брейн-рингів; Полозков Владислав Сергійович, студент Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського   національного економічного університету, групи ПТБДч-11, волонтер студентської ради, учасник інститутських спортивних змагань, постійний учасник культурно-масових та інших громадських заходів; Пшонік Максим Олександрович, студент Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Тернопільського   національного економічного університету, групи БОч-11, волонтер студентської ради, учасник інститутських спортивних змагань, постійний учасник культурно-масових та інших громадських заходів.

Урочистостей з нагоди Дня молоді у місті Нововолинську не буде у зв’язку із карантинними обмеженнями, а нагороди та подарунки студентам вручать,  дотримуючись усіх вимог карантину.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.